Dni Ornontowic – fotorelacja

Dzień dobry!

29 czerwca – cóż to był za dzień! Cały Park Gminny w Ornontowicach przepełniony był radością i zabawą. Z każdej strony można było podziwiać fantastycznych artystów, szczudlarzy, animatorów, garncarzy i wiele innych zaangażowanych osób. Strefa animacyjna dla dzieci pękała w szwach, trybuny zajęte były przez cudowną i liczną publiczność, dmuchańce jak zwykle robiły furorę, a na dodatek punkt gastronomiczny zaoferował nam same pyszności. Dla tych, którzy przybyli w celu relaksu wyszliśmy z propozycją strefy chilloutowej.

Byliśmy świadkiem cudownych występów Kabaretu Moherowe Berety, które rozbawiły publiczność do łez, bez względu na wiek… A zaraz po nich na scenę wkroczyli tańcerze Szkoły Tańca Team Ornontowice, którzy absolutnie oczarowali publiczność. Pokazali Nam pasję i profesjonalizm, czyli to, co cechuje Team Ornontowice. Oprócz tego na kilkadziesiąt minut mogliśmy zamienić się w magików wraz z Iluzjonistą Marcinem Gogołowiczem, który udowodnił nam, że magia naprawdę istnieje. Po magicznym show sceną zawładnęłli uczniowie Tomasza Kozieła, którzy zaprezentowali umiejętności wokalne i instrumentalne. Mogliśmy usłyszeć takie piosenki jak “Shallow” czy “Show must go on”. Na zakończenie programu artystycznego wysłuchaliśmy fenomenalnego koncertu zespołu Frele. Grupa pokazała wszystkim zgromadzonym, że popularne piosenki w wersji śląskiej mogą brzmieć równie cudownie, a może nawet lepiej! W międzyczasie podziwialiśmy wręczenie nagród dotyczących turniejów sportowych, które przekazał Wójt Gminy Ornontowice Marcin Kotyczka wraz z Panią Dyrektor Zakładu Gospodarki Zasobami Gminy – Ewą Kurzik i Przewodniczącym Rady – Henrykiem Nieużyłą.

Istotnym momentem imprezy było także uroczyste przekazanie statuetek “Ornontowickie Bzy”, które wręczył Wójt Gminy Ornontowice – Marcin Kotyczka wraz z radnymi.

Prowadzącym był radiowiec Paweł Zięba, który finalizując imprezę dyskoteką roztańczył parkiet. Całość zakończona została niesamowitym i widowiskowym pokazem sztucznych ognii.

Organizatorem wydarzenia była ARTeria Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach, Patronem był Urząd Gminy Ornontowice, Partnerami Szkoła Tańca Team Ornontowice, Ochotnicza Straż Pożarna z Ornontowic, Zakład Gospodarki Komunalnej i Wodociągowej oraz Administrator Obiektu: ZGZG, natomiast Sponsorami były firmy: Calvados, Giebel, Audytor, Rotametr, Remondis, Bakoń, O.K Bank Spółdzielczy i Kwiaciarnia Ilona Dyrbusz.

Przed Państwem fotorelacja z Dni Ornontowic 2019! Serdecznie zapraszamy do przejrzenia galerii.