Konkurs kulinarny

Wraz z Agnieszka Jasińska i ZSP Ornontowice zorganizowaliśmy niedawno konkurs kulinarno – fotograficzny. Co prawda zwycięskie zdjęcia z wyśmienitymi potrawami zostały opublikowane już w zeszłym tygodniu, jednak czas pokazać osoby, które są ich autorami. Gratulujemy pomysłów zarówno na potrawy, jak i zdjęcia, a Zuzannie, Natalii i Paulinie, jak i innym uczestnikom konkursu życzymy dalszych sukcesów! 🙂

Przypomnijmy, że zadaniem konkursowym uczniów ZSP Ornontowice było podanie szałotu śląskiego lub karbinadli śląskich zgodnie z zasadami platingu – w zupełnie nowej odsłonie niż dotyczchczas znana.

Konkurs odbył się jako jedno z działań w ramach Dwóch Tygodni Śląskich.

Wszystkie prace można zobaczyć na naszym facebook’u! 🙂 Facebook

Konkurs kulinarny dla ZSP w Ornontowicach

Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych do udziału w konkursie kulinarno-fotograficznym organizowanym przez ARTerię. Zadaniem uczestników jest przygotowanie szałotu śląskiego lub karbinadli śląskich w nowej odsłonie, zgodnie z zasadami platingu.

Zachęcamy do śledzenia naszego fb, na którym już niebawem rozpocznie się głosowanie na najlepiej według Was przygotowane danie – w ten sposób wyłonimy laureata nagrody publiczności.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu: