KONKURS NA BABĘ WIELKANOCNĄ

Wyniki

Czas na ogłoszenie wyników starcia cukierniczych tytanów!

Wszystkie babki wielkanocne zaskoczyły nas pod względem dekoracji, zapachu, a przede wszystkim smaku. Były babki pomarańczowe, cytrynowe, przekładane. Zdecydowanie dużym zaskoczeniem okazała się babka wytrawna – z fasolką szparagową, kukurydzą i groszkiem! 🙂

Każda osoba, która wykazała się inicjatywą, jest dla nas ogromną inspiracją i powoduje uśmiech na naszych twarzach. W tym roku w wyzwaniu wzięło udział 12 osób – co oznacza, że na naszych stołach pojawiło się 12 smakowitych i pięknie udekorowanych bab wielkanocnych – każda wyjątkowa. Pojawił się nawet jeden baranek.

W składzie Komisji zasiadły: Pani Lidia Szary, Pani Bronisława Porembska, Pani Agnieszka Jasińska oraz Pani Joanna Małek.

Nagrody wręczył Wójt Gminy Ornontowice – Marcin Kotyczka.

I miejsce oraz nagrodę publiczności zdobyła Zuzanna Markiel.

II miejsce zdobyła Wiktoria Jasińska.

II miejsce zdobyła Wiktoria Ciućko.

Zwycięzcom gratulujemy!

Zapraszamy

Zapraszamy wszystkich miłośników cukiernictwa do udziału w kolejnej edycji organizowanego przez ARTerię Konkursu na Najlepszą Babę Wielkanocną!

Co należy zrobić?

Przeczytaj regulamin, sprawdź na co zwraca uwagę Komisja Konkursowa, a następnie przygotuj najpiękniejszą Babę Wielkanocną i przynieś ją do ARTerii w dniu 25.03.2024, maksymalnie do godz. 15:00.

Całość konkursu trwa maksymalnie 1,5h i polega na sprawdzaniu, kosztowaniu, degustowaniu wszystkich Bab, jakie przyniosą nasi uczestnicy. Ty też masz wpływ na to, kto zwycięży!

Atrakcyjne nagrody czekają!

Masz pytania? Zadzwoń! 32 235 46 98 – nasi pracownicy rozjaśnią wszystkie wątpliwości.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z poprzednich edycji Konkursu na Najlepszą Babę Wielkanocną. Kto wie, może tym razem wygrasz Ty?