Spektakle dla dzieci

Spektakle dla dzieci są niezwykłą atrakcją! Odmian teatru dla najmłodszych jest wiele – pantomima, teatrzyk lalkowy, czy też spektakle muzyczne – każda z nich jest wyjątkowa! Korzyści z chodzenia do teatru jest naprawdę sporo! Uczestnictwo w spektaklach teatralnych pozwala na wszechstronny rozwój społeczny, osobisty oraz kulturalny.

Tym razem dajemy Wam możliwość przeniesienia się do pewnej tajnej kryjówki, w której spotykają się cztery pory roku. Ich celem jest ustalenie planu działania na najbliższy czas, jednak kogoś brakuje…. Gdzie jest Wiosna?! Wiosny nie ma! Za to jest z nami niedźwiedź Przemek, i pszczoła Polo. Wspólnie z bohaterami historyjki dzieci przeżyją niezapomniane przygody, a przy okazji będą poznawać zagadnienia związane z ochroną środowiska. Odpowiedzą sobie na pytanie dlaczego w klimacie dzieją się tak poważne zmiany.

Spektakl ma charakter interaktywny – dzięki wykonaniu szeregu zadań przez dzieci jest szansa na wielki powrót Wiosny. Podczas wydarzenia najmłodsza publiczność wraz z aktorami będzie rozwiązywać łamigłówki, śpiewać piosenki, a także…. segregować odpady!

Całość dopełnia wspaniała oprawa muzycza – muzyka inspirowana “Czterema porami roku” A.Vivaldiego, barwna scenografia i ciekawe kostiumy. Nie zabraknie także efektów specjalnych. Jakich? – Tego dowiecie się już na spektaklu.

Bilety w cenie 15 zł do zakupu w biurze ARTerii.

A dodatkowo ARTeria ogłasza konkurs na facebooku!

Nagrody: 3 wejściówki na spektakl „Cztery Pory Roku” na 15.04.2023 r. na godz. 15:00

Czas trwania konkursu: 7.04.2023 – 11.04.2023 do godz. 12:00

Zasady konkursu:

1. Polub profil ARTeria Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach na fb

2. W komentarzu pod postem zaproś do zabawy co najmniej 3 znajomych

3. Udostępnij post konkursowy na swoim profilu

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 11.04.2023 po godz. 14:00 poprzez losowanie za pomocą internetowego koła losującego.

Wygrywa 1 osoba 🙂

Zapraszamy!