Warsztat “Zarządzanie stresem w sytuacjach konfliktowych” w ramach „Tygodnia Erasmus+”

Konflikt to olbrzymie źródło stresu, niezależnie od tego czy jest on związany z pracą, rodziną czy ma charakter konfliktu wewnętrznego.
Temu stresowi można zapobiegać m.in. poprzez zwiększenie kompetencji w zakresie zarządzania stresem i zarządzania konfliktem. Zapraszamy do praktycznego przyjrzenia się temu zagadnieniu.

Zapraszamy już 22.05.2024r. od 9.00 do 14.00 na warsztat, który jest częścią organizowanego przez Instytut im. Wojciecha Korfantego cyklu spotkań pod wspólnym tytułem „ Tydzień Erasmus +”.

“Tydzień Erasmus+” to seria działań edukacyjnych (warsztatów, spacerów, performance), będąca formą upowszechniania zdobytej na kursach i szkoleniach wiedzy przez członków i członkinie sieci niezawodowej edukacji dorosłych. Eksperci i ekspertki, którzy brali udział w wyjazdach szkoleniowych w ramach projektu Erasmus +, będą dzielić się zróżnicowanymi współczesnymi metodami pracy z dorosłymi, realizowanymi poprzez niezawodową formę edukacji, która świetnie odnajduje się w działaniach kulturalnych.

Prowadzący: Aleksandra Malczyk, Agnieszka Drelich-Magdziak

Miejsce: ARTeria Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach

Obowiązują zapisy!

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy przesłać maila na adres: sekretariat@centrumarteria.pl do 20 maja br.

Zapraszamy!

Poniżej link do wszystkich wydarzeń w ramach “Tygodnia Erasmus+” na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/939579034582689