WYSTAWA FOTOGRAFII PROJEKTU (NIE)WIDZIALNE

Wystawa fotografii uczestniczek projektu (NIE)WIDZIALNE była magiczna.

4.06.2024 roku odbyła się wystawa zdjęć wykonanych podczas sesji fotograficznej w ramach projektu (NIE)WIDZIALNE.

Wydarzenie pełne emocji, serdeczności i śmiechu, które poprowadziła Aleksandra Malczyk. Specjalnie na tę okazję, prosto z Warszawy, przyjechała nasza różowa tutorka – Agnieszka Kocon. Podziękowania dla uczestniczek projektu za zannagżowanie złożył Dariusz Spyra – Zastępca Wójta Gminy Ornontowice.

Podczas wydarzenia zaśpiewała dla nas kolejna wyjątkowa kobieta – Monika Wagner.

Jest wiele osób, dzięki którym ta wystawa mogła się odbyć.

Dziękujemy za zaufanie Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”, Dziękujemy ARTeria – Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach na czele z Aleksandra Malczyk za wsparcie. Dziękujemy Iwona Tyrna-Łojek za wiedzę i świadomość, a także za każdą wartościową osobę, którą dzięki Tobie poznałyśmy – za Ala Łojek, Karola Szmuc, Renata, Kasia, Elżbieta. Dziękujemy Marioli Kujańskiej, która przez pierwsze tygodnie projektu przygotowywała nas do zmiany w sferze psychologicznej. Dziękujemy Pani Elżbiecie z ARTeria – Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach, która zawsze stała na wysokości zadania! ❤

Przede wszystkim dziękujemy UCZESTNICZKOM projektu, które włączały się w przygotowanie spotkań, ze szczególnym uwzględnieniem wystawy – to właśnie nasze uczestniczki zadbały o cateringową stronę tego wydarzenia! Wszystko przygotowane zostało wspólnymi siłami, we wspólnej przestrzeni. Dziękujemy za zaufanie, za uśmiechy, za energię, którą wnosiłyście w nasze spotkania.

Wszystko co dobre szybko się kończy, by zrobić miejsce nowemu. Czy będzie kolejny projekt? To się okaże. Póki co cieszymy się z tego, co zadziało się wśród nas przez te niemal 9 miesięcy. ❤

Fotografie podczas wydarzenia zrobiła Katarzyna Czarnecka.

Projekt realizowany jest w ramach XVI edycji 𝙎𝙚𝙣𝙞𝙤𝙧𝙯𝙮 𝙬 𝙖𝙠𝙘𝙟𝙞

Dofinansowano ze środków programu “UTW – Seniorzy w akcji” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę.

Zapraszamy na wystawę fotografii uczestniczek projektu (NIE)WIDZIALNE, które przez kilka miesięcy cyklicznie spotykały się, by wspólnie przygotować się na zmiany w nich zachodzące. Nowy makijaż, inny strój, a może próba zmiany nastawienia? Doświadczenie, jakie zdobyły Panie jest ogromne – dla każdej ma inny wymiar. Uczestniczki projektu to chodząca energia!

Projekt realizowany jest w ramach XVI edycji 𝙎𝙚𝙣𝙞𝙤𝙧𝙯𝙮 𝙬 𝙖𝙠𝙘𝙟𝙞

Dofinansowano ze środków programu “UTW – Seniorzy w akcji” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ę.

Zapraszamy na wystawę fotografii 𝟰 𝙘𝙯𝙚𝙧𝙬𝙘𝙖 𝟮𝟬𝟮𝟰 𝙤 𝙜𝙤𝙙𝙯. 𝟭𝟴.𝟬𝟬.

Zapraszamy!

Inne działania (NIE)WIDZIALNYCH relacjonowano na fb Facebook oraz (NIE)WIDZIALNE – Arteria (centrumarteria.pl).

Instytucja wspierająca projekt: ARTeria Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach