Mix Media 16.06.2021

W ramach projektu „Kobieta w pędzącym świecie” dofinansowanego przez fundację JSW w ARTerii odbywają się warsztaty Mix Media. Opierają się one na łączeniu najróżniejszych technik (decoupage, scrapbooking, transfer, kolage itp), zabawie z fakturami i kształtami. Uczestniczki podczas zajęć stworzyły już unikalne donice, niespotykane chusteczniki, podczas ostatniego spotkania przyszedł czas na zdobienie skrzynki z szufladkami. Przedstawiamy niezwykłe efekty pracy uczestniczek zajęć.

Mix Media 25.02.2021

Chcesz sprawdzić czy drzemie w Tobie potencjał twórczy? A może już wiesz, że go masz? Masz ochotę spotkać się z ludźmi? A może “wyżyć się” kreatywnie? Chcesz stworzyć swoje własne dzieło sztuki? A przy tym wyjść poza kanon tradycyjnych technik plastycznych? To zajęcia dla Ciebie!

Podczas tych warsztatów nie potrzebne Ci są żadne umiejętności artystyczne – wystarczy odrobina wyobraźni. Proste prawda? Ale na czym to właściwie polega? Warsztaty techniką mix media opierają się na łączeniu najróżniejszych technik (decoupage, scrapbooking, transfer, kolage itp), zabawie z fakturami i kształtami.

W trakcie zajęć będziemy zdobić donice. Przekonamy się, że decoupage i scrapbooking nie są trudne, a ich efekt może być naprawdę imponujący. Przyjdź i przekonaj się sama!