Ferie z ARTerią

Zapraszamy na odlotowe zajęcia w najbliższe ferie! Dowiemy się czym jest Układ Słoneczny, jakie planety krążą wokół Słońca, co jest ich cechą charakterystyczną, czy Księżyc jest tylko 1? Zrobimy makietę Układu Słonecznego, zastanowimy się czym jest UFO i czy w ogóle istnieje, a także znajdziemy może jakieś ślady pozaziemskich stworzeń? Kto bardziej odważny, będzie mógł sterować łazikiem i wykonać kosmiczne eksperymenty! Wszystko po to, aby nasz kosmiczny tydzień zwieńczyć wycieczką do planetarium w Chorzowie. Koszt wycieczki to 25 zł – przypomnimy tylko, że seans w planetarium to nie seans w kinie – tam nie można jeść 🙂

Zapraszamy do zapisów pod numerem 32 235 46 98.

Ważna informacja!

Od momentu zapisu telefonicznego są trzy dni na doniesienie do ARTerii zgody rodzica na udział dziecka w zajęciach. Zgody można pobrać poniżej.

Przypominamy również, że w ARTerii funkcjonuje regulamin wycieczek, a jednym z jego punktów jest zapis, że za wycieczkę płacimy najpóźniej na 4 dni przed wycieczką. W przypadku, gdy uczestnik zmuszony jest zrezygnować z wycieczki – nie ma zwrotów kosztów. Uczestnik szuka osoby na swoje miejsce najpóźniej do dwóch dni przed planowanym wydarzeniem.